Aktualne zasady funkcjonowania Biblioteki Sztuki Filmowej

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że Biblioteka Sztuki Filmowej funkcjonuje następująco:

poniedziałek – czwartek w godzinach 8:00 – 16:00

piątek – w godzinach 8:00 – 15:00

Zasady funkcjonowania Biblioteki Sztuki Filmowej :

  • Z Biblioteki korzystać mogą osoby zarejestrowane w systemie bibliotecznym. Osoby, które nie posiadają konta zobowiązane są do dokonania zdalnej rejestracji za pośrednictwem formularza i dopełnienia niezbędnych formalności w wypożyczalni.
  • Wypożyczenia krótkoterminowe możliwe są zgodnie z zasadami wypożyczeń nocnych i weekendowych określonymi w regulaminie.
  • Opłaty za nieterminowe zwroty naliczają się od 12 maja br. Uprzejmie prosimy o monitorowanie swoich kont bibliotecznych i dotrzymywanie wyznaczonych terminów.
  • Płatności względem biblioteki można zrealizować poprzez system PayU, BLIK (opcja jest dostępna po zalogowaniu się w zakładce “Konto użytkownika”, w sekcji “Opłaty – nierozliczone”) lub przelewem na konto (należy przesłać dowód wpłaty na adres e-mail biblioteki w celu rejestracji wpłaty).
  • Zachęcamy do korzystania z baz prenumerowanych z komputerów domowych. Wymaga to posiadania aktywnego konta w bibliotece. Autoryzacja odbywa się poprzez system HAN. Z baz mogą korzystać pracownicy, emerytowani pracownicy UŚ oraz studenci, doktoranci i słuchacze studiów podyplomowych UŚ.

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług

Nasze zasady bezpieczeństwa:

  • Pracownicy oraz użytkownicy biblioteki powinni stosować się do podstawowych zasad bezpieczeństwa i profilaktyki przedstawianych i aktualizowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia.