Zgłoś swój film na 21. Węgiel Film Festival

Ruszyły zgłoszenia filmowe do 21. Węgiel Film Festival, który odbędzie się na naszym wydziale w dniach 23-27 kwietnia 2024 r.

Chcesz pokazać swój film na przyszłorocznej edycji WFF? Nic prostszego! Jeśli masz profil filmu na platformie FilmFreeway oraz spełniasz warunki regulaminu (m.in. zrealizowałeś film podczas studiów, nie przekracza on 30 minut i został ukończony po 1 stycznia 2021 roku), to możesz bezpłatnie dokonać zgłoszenia.

🎬 Przyjmujemy krótkometrażowe filmy dokumentalne, fabularne i eksperymentalne.

Stań się częścią festiwalu, wydarzenia filmowego organizowanego przez studentów Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

👥 Podczas tegorocznej edycji odwiedziło nas wiele instytucji (m.in. Warszawska Szkoła Filmowa, Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT, Gdyńska Szkoła Filmowa, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Studio Munka, Wajda School & Studio) i osobistości ze świata filmu tj. Robert Więckiewicz, Damian Kocur, Agnieszka Dziedzic Maciej Kawalski i wielu innych!

• Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś swój film TUTAJ.

CZEKAMY NA TWÓJ FILM DO 31 GRUDNIA!

📸 Więcej zdjęć z dwudziestej edycji WFF możesz zobaczyć na naszym facebookowym profilu (link).