“Ofiara księżyca” z premierą światową na EnergaCAMERIMAGE 2023

„Ofiara księżyca” znalazła się w składzie Panoramy Etiud Studenckich Szkół Filmowych i Artystycznych na tegorocznej edycji Camerimage Festival.

🎬 Ofiara księżyca | reżyseria Piotr Szubra | zdjęcia Jakub Kaźmierczak | kierownictwo produkcji Karolina Pawlik, Adam Kiełbasa & Maciej Fabiańczyk | prod. Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Inspirowana powieścią Michaiła Bułhakowa ,,Mistrz i Małgorzata’’ historia zmagań poety Iwana Bezdomnego z nawiedzającymi go w czasie pełni księżyca snami przesiąkniętymi twórczością spotkanego przed laty pisarza.

Panorama Etiud Studenckich Szkół Filmowych i Artystycznych to pozakonkursowa sekcja na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym EnergaCAMERIMAGE, w ramach której prezentowane są zgłoszone w danym roku krótkometrażowe, fabularne filmy studenckie, których walory artystyczne i wizualne sprawiają, że nie sposób nie pokazać ich na festiwalu obrazu filmowego.

Gratulujemy !